Smoczek-szkatułka z błękitnym koralikiem z jadeitu

180,00 zł
KOD PRODUKTU: S6B

Wytwarzany ręcznie smoczek-szkatułka z najwyższej próby srebra 925. Z ażurową tarczą zdobioną motywem serc oraz różowym (S6G) lub błękitnym (S6B) kamieniem szlachetnym - jadeitem w uchwycie. Smoczek-szkatułka jest autorskim, strzeżonym prawnie wzorem produktowym Wp-8596.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
S6B
Zdobienie
Kamień szlachetny jadeit błękitny, tarcza z motywami serc.
Materiał
Srebro
Próba
925
Waga
ok. 10 g*
Wymiar
ok. 40 x 27 mm

Jeśli szukasz pamiątki chrztu na całe lata, zwróć uwagę na ten smoczek. Srebrne przedmioty cechują się niezwykłą odpornością na próbę czasu, zwłaszcza jeśli powstały z najwyższej jakości srebra tak, jak nasz smoczek. Jego trwałość to niezaprzeczalny atut, ale to, co go jeszcze wyróżnia, to tarcza z motywem w serca, szkatułka na pierwszy ząbek oraz niebieski jadeit, który symbolizuje uznanie, fortunę i nieśmiertelność. Możesz wygrawerować datę narodzin maleństwa lub wydarzenia, a także jego imię w jednym z trzech miejsc na smoczku. W ten sposób nadasz mu w pełni indywidualnego charakteru. To wszystko razem czyni nasz smoczek-szkatułkę idealnym prezentem na chrzest. Dodajmy, że unikatowy design tego produktu został zastrzeżony prawnie, więc nie znajdziesz go nigdzie indziej. Gdy połączysz go z naszą  grzechotką w pajacyki z niebieskimi koralikami, stworzysz wyjątkowy i niepowtarzalny zestaw prezentowy w sam raz dla chłopca.

Najlepiej pasuje w zestawie

Grzechotka berło z...

Cena 289,00 zł
Zobacz tę piękną grzechotkę – symbol szczęścia i władzy, o wyglądzie najprawdziwszego berła. Takie precjoza jak to tworzone są przez naszych...
  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło