Smoczek-szkatułka z różowym koralikiem z jadeitu

180,00 zł
KOD PRODUKTU: S6G

Wytwarzany ręcznie smoczek-szkatułka z najwyższej próby srebra 925. Z ażurową tarczą zdobioną motywem serc oraz różowym (S6G) lub błękitnym (S6B) kamieniem szlachetnym - jadeitem w uchwycie. Smoczek-szkatułka jest autorskim, strzeżonym prawnie wzorem produktowym Wp-8596.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
S6G
Zdobienie
Kamień szlachetny jadeit różowy, tarcza z motywami serc.
Materiał
Srebro
Próba
925
Waga
ok. 10 g*
Wymiar
ok. 40 x 27 mm

Piękny i praktyczny zarazem, wykonany za pomocą tradycyjnych technik rzemieślniczych – taki właśnie jest ten wyjątkowy smoczek. Powstał ręcznie ze srebra najwyższej próby, a jego tarczę ozdobił wzór w serca. Na uchwycie umieściliśmy różowy jadeit – ten szlachetny kamień symbolizuje w różnych kulturach nieśmiertelność, uznanie i fortunę. Część ssaka smoczka pełni zaś funkcję szkatułki do przechowania pierwszego ząbka dziecka. Wysoka jakość wykonania oraz możliwość personalizacji za pomocą grawerunku sprawiają, że nasz smoczek to doskonały prezent na urodziny dziecka, a także jego chrzest. Nie znajdziesz go w żadnym innym miejscu, ponieważ zadbaliśmy o to, by zastrzec jego wzór. Aby podarunek był kompletny, możesz dodać do niego idealnie dopasowaną grzechotkę w pajacyki, również z różowymi koralikami. Taki zestaw to idealny prezent dla dziewczynki!

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło