Smoczek-szkatułka z plecioną tarczą

180,00 zł
KOD PRODUKTU: S5B

Wytwarzany ręcznie, tradycyjną techniką z najwyższej próby srebra 925 z dekoracyjną tarczą zdobioną motywami kwiatowymi (S5G) lub plecionką o splocie prostym (S5B). Uchwyt smoczka wieńczy tarcza zegara z przygotowanymi miejscami do wzbogacenia o spersonalizowany grawer. Smoczek-szkatułka jest autorskim, strzeżonym prawnie wzorem produktowym WP-8596.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
S5B
Zdobienie
Tarcza – motyw kwiatowy.
Materiał
Srebro
Próba
925
Waga
ok. 11,50 g*
Wymiar
ok. 38 x 27 mm

Masz przed sobą srebrny smoczek, który powstał z najwyższej jakości srebra metodą rzemieślniczą. Ręcznie wykonany, z dbałością o każdy szczegół, z motywem delikatnej ażurowej plecionki na tarczy. Smoczek posiada szkatułkę w części ssaka – można w niej przechować pierwszy ząbek. Jego klasyczny i ponadczasowy design sprawia, że będzie doskonałym prezentem zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Możesz go dodatkowo spersonalizować, grawerując imię i datę narodzin maleństwa w jednym z trzech wskazanych miejsc. Dzięki temu stanie się niezwykłą pamiątką narodzin czy chrztu na długie lata. Wzór tego smoczka-szkatułki został zastrzeżony prawnie, dlatego nigdzie nie znajdziesz takiego samego. Świetnie będzie wyglądać w prezentowym zestawie w towarzystwie grzechotki, łyżeczki czy bogato zdobionego lusterka Wiktoria.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło