Smoczek-szkatułka z kwiatową tarczą

180,00 zł
KOD PRODUKTU: S5G

Wytwarzany ręcznie, tradycyjną techniką z najwyższej próby srebra 925 z dekoracyjną tarczą zdobioną motywami kwiatowymi (S5G) lub plecionką o splocie prostym (S5B). Uchwyt smoczka wieńczy tarcza zegara z przygotowanymi miejscami do wzbogacenia o spersonalizowany grawer. Smoczek-szkatułka jest autorskim, strzeżonym prawnie wzorem produktowym WP-8596.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
S5G
Zdobienie
Tarcza – motyw kwiatowy.
Materiał
Srebro
Próba
925
Waga
ok. 11,50 g*
Wymiar
ok. 38 x 27 mm

Ten srebrny smoczek z bajecznym motywem kwiatowym to misterna ręczna robota. Został wykonany ze srebra najwyższej próby 925. Dzięki temu możesz mieć pewność, że przetrwa próbę czasu. To doskonały pomysł na pamiątkę chrztu – posiada szkatułkę na pierwszy ząbek, a także trzy miejsca na grawerunek. Umieść na tarczy, uchwycie lub ssaku datę narodzin maluszka i jego imię, możesz także napisać krótką dedykację. Ten piękny smoczek w klasycznym stylu został zastrzeżony prawnie, co sprawia, że nie kupisz go nigdzie indziej. Jesteśmy przekonani, że sprawdzi się doskonale jako prezent od chrzestnego lub matki chrzestnej. Zwłaszcza, gdy połączysz go w zestawie z grzechotką-berłem, srebrną łyżeczką czy pięknie zaprojektowanym grzebykiem lub lusterkiem.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło