Smoczek-szkatułka z kryształem Swarovski

169,00 zł
KOD PRODUKTU: S4U

Wytwarzany ręcznie smoczek-szkatułka z najwyższej próby srebra 925. Tarcza zdobiona ażurową plecionką z motywem słońca, uchwyt zwieńczony kryształem Swarovski w trzech kolorach: różowym (S4G), błękitnym (S4B) lub przezroczystym (S4U). Smoczek może być wzbogacony o spersonalizowany grawer w pięciu miejscach. Smoczek-szkatułka jest autorskim, strzeżonym prawnie wzorem produktowym WP-8596.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
S4U
Zdobienie
Kryształ Swarovski, ażurowa tarcza z motywem słońca.
Materiał
Srebro
Próba
925
Waga
ok. 8,50 g*
Wymiar
ok. 40 x 25 mm

Ten ręcznie wykonany srebrny smoczek ma bogatą symbolikę. Jego tarczę zdobią bowiem promienie słoneczne kojarzone z życiem, siłą i potęgą. Uchwyt smoczka pięknie mieni się w blasku światła, ponieważ umieszczono w nim kryształ Swarovskiego o przezroczystej barwie. Ten wyjątkowy produkt pełni jednak nie tylko funkcję dekoracyjną – w części ssaka znalazła się szkatułka do przechowania pierwszego ząbka. Nasz smoczek to niezwykła pamiątka na chrzciny z aż trzema miejscami na grawerunek, gdzie możesz umieścić datę narodzin maleństwa i jego imię. Zapewniamy Cię, że nigdzie nie znajdziesz identycznego, bo jego wzór zastrzegliśmy prawnie. Aby prezent był jeszcze bardziej wyjątkowy, skomponuj razem z łyżeczką z przezroczystym kryształem zestaw podarunkowy.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło