Smoczek-szkatułka z kryształem Swarovski

169,00 zł
KOD PRODUKTU: S4B

Wytwarzany ręcznie smoczek-szkatułka z najwyższej próby srebra 925. Tarcza zdobiona ażurową plecionką z motywem słońca, uchwyt zwieńczony kryształem Swarovski w trzech kolorach: różowym (S4G), błękitnym (S4B) lub przezroczystym (S4U). Smoczek może być wzbogacony o spersonalizowany grawer w pięciu miejscach. Smoczek-szkatułka jest autorskim, strzeżonym prawnie wzorem produktowym WP-8596.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
S4B
Zdobienie
Kryształ Swarovski, ażurowa tarcza z motywem słońca.
Materiał
Srebro
Próba
925
Waga
ok. 8,50 g*
Wymiar
ok. 40 x 25 mm

Oto delikatny, pieczołowicie wykonany za pomocą tradycyjnych technik jubilerskich smoczek. Powstał ze srebra wysokiej jakości – próby 925. Słońce symbolizuje życie, witalność i nieskończoność – to nie przypadek, że jego motyw znalazł się na tarczy smoczka. Jego uchwyt ozdobił zaś błękitny kryształ Swarovskiego, który jak żaden inny potrafi pięknie odbijać światło. Smoczek znajdzie również zastosowanie praktyczne – część ssaka posiada szkatułkę na pierwszy ząbek maleństwa. Czy wiesz, że możesz spersonalizować nasz produkt? Zachęcamy do umieszczenia na nim graweruneku z datą narodzin maluszka i jego imieniem. Smoczek-szkatułka sprawdzi się jako świetny pomysł na prezent dla chłopca z okazji chrzcin lub narodzin. Zapewniamy, że nie znajdziesz takiego w żadnym innym miejscu, bo jego wzór został przez nas zastrzeżony. Spraw, by prezent był jeszcze bardziej wyjątkowy i skomponuj zestaw, dobierając do smoczka zaprojektowaną przez nas łyżeczkę z błękitnym kryształem.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło