Smoczek-szkatułka z kryształem Swarovski

169,00 zł
KOD PRODUKTU: S4G

Wytwarzany ręcznie smoczek-szkatułka z najwyższej próby srebra 925. Tarcza zdobiona ażurową plecionką z motywem słońca, uchwyt zwieńczony kryształem Swarovski w trzech kolorach: różowym (S4G), błękitnym (S4B) lub przezroczystym (S4U). Smoczek może być wzbogacony o spersonalizowany grawer w pięciu miejscach. Smoczek-szkatułka jest autorskim, strzeżonym prawnie wzorem produktowym WP-8596.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
S4G
Zdobienie
Kryształ Swarovski, ażurowa tarcza z motywem słońca.
Materiał
Srebro
Próba
925
Waga
ok. 8,50 g*
Wymiar
ok. 40 x 25 mm

Patrzysz właśnie na smoczek z najwyższej próby srebra, który został wykonany ręcznie. Te cechy czynią go unikatowym i odpornym na próbę czasu. Nieco bajkowy z wyglądu smoczek posiada motyw słońca na tarczy – symbol siły i wieczności. W części ssaka znalazła się natomiast szkatułka na pierwszy ząbek. Zwróć jeszcze uwagę na odbijający światło różowy kryształ Swarovskiego, który umieszczono w uchwycie. Czy nie jest wyjątkowy? Nie mamy co do tego wątpliwości, dlatego wzór ten zastrzegliśmy prawnie. Nie kupisz go nigdzie indziej. Smoczek-szkatułka to doskonały prezent na chrzest od rodziców chrzestnych, dziadków i innych członków najbliższej rodziny. Umieścisz na nim grawerunek z imieniem dziewczynki i datą jej narodzin, dzięki czemu będzie niezwykłą pamiątką na lata. Dobierz do smoczka idealnie dopasowaną łyżeczkę z różowym kryształem, aby stworzyć wyjątkowy zestaw prezentowy.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło