Smoczek-szkatułka niebieskim uleksytem

215,00 zł
KOD PRODUKTU: S3B

Wytwarzany ręcznie, tradycyjną techniką z najwyższej próby srebra 925 ozdobiony tarczą z ażurową plecionką z motywem kwiatowym i różowym uleksytem (S3G) lub plecionką ze splotem prostym i niebieskim uleksytem (S3B). Na rewersie uchwytu umieszona jest tarcza zegara oraz miejsca do wzbogacenia o grawerowane personalizacje. Smoczek-szkatułka jest autorskim, strzeżonym prawnie wzorem produktowym WP-8596.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
S3B
Zdobienie
Kamień półszlachetny uleksyt, różowy lub niebieski, tarcza z motywem kwiatowym lub plecionką.
Materiał
Srebro
Próba
925
Waga
ok. 11,50 g*
Wymiar
ok. 36 x 27 mm

Zwróć uwagę na ten wyjątkowy smoczek – stworzony ręcznie, z najwyższej jakości srebra. Jego tarczę zdobi ażurowa plecionka, a część ssaka służy jako szkatułka do przechowania pierwszego ząbka. Piękne zdobienie stanowi niebieski uleksyt umieszczony w uchwycie smoczka. Ten rzadki kamień ma niezwykłą właściwość pobudzania wyobraźni. Srebrny smoczek-szkatułka to doskonały prezent na narodziny i chrzest dla chłopca, ale również na pierwszy roczek. Datę jednego z tych niezwykłych wydarzeń wraz z imieniem dziecka możesz umieścić w jednym z trzech miejsc przeznaczonych na grawerunek. Ten ponadczasowy projekt zastrzegliśmy prawnie – dlatego nie znajdziesz takiego samego smoczka w żadnym innym miejscu! Dodaj do niego grzechotkę lub jedną z naszych łyżeczek, aby stworzyć wyjątkowy zestaw prezentowy.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło