Smoczek-szkatułka z różowym uleksytem

215,00 zł
KOD PRODUKTU: S3G

Wytwarzany ręcznie, tradycyjną techniką z najwyższej próby srebra 925 ozdobiony tarczą z ażurową plecionką z motywem kwiatowym i różowym uleksytem (S3G) lub plecionką ze splotem prostym i niebieskim uleksytem (S3B). Na rewersie uchwytu umieszona jest tarcza zegara oraz miejsca do wzbogacenia o grawerowane personalizacje. Smoczek-szkatułka jest autorskim, strzeżonym prawnie wzorem produktowym WP-8596.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
S3G
Zdobienie
Kamień półszlachetny uleksyt, różowy lub niebieski, tarcza z motywem kwiatowym.
Materiał
Srebro
Próba
925
Waga
ok. 11,50 g*
Wymiar
ok. 36 x 27 mm

Widzisz tu wyjątkowy smoczek – wykonany ręcznie z najwyższej próby srebra 925. Uroku, niczym z baśni, nadaje mu fantazyjny motyw kwiatowy na tarczy wraz z różowym uleksytem umieszczonym w uchwycie. To kamień, który słynie z niezwykłych właściwości – podobno potrafi pobudzać i rozwijać wyobraźnię. W części ssaka jest szkatułka na pierwszy ząbek, a w trzech innych miejscach – przestrzeń na grawerunek z datą narodzin i imieniem dziecka. Wzór tego smoczka zastrzegliśmy prawnie. Jesteśmy przekonani, że to wyjątkowy prezent dla noworodka, który będzie piękną pamiątką na długie lata. Wraz z naszą grzechotką lub jedną ze srebrnych łyżeczek skomponujesz niepowtarzalny zestaw prezentowy dla dziewczynki.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło