Smoczek-szkatułka ze złotą koniczynką

230,00 zł
KOD PRODUKTU: S2G

Wytwarzany ręcznie, tradycyjną techniką z najwyższej próby srebra 925 z uchwytem zdobionym złotą koniczynką oraz dekoracyjną tarczą z motywami kwiatowymi (S5G) lub plecionką (S5B). Smoczek-szkatułka jest autorskim, strzeżonym prawnie wzorem produktowym WP-8596.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
S2G
Zdobienie
Złota koniczynka na uchwycie, tarcza z motywem kwiatowym.
Materiał
Srebro
Próba
925, koniczynka złota
Waga
ok. 10 g*
Wymiar
ok. 35 x 27 mm

Masz przed oczami efekt prawdziwej pasji jubilerskiej. Smoczek stworzyliśmy własnoręcznie przy wykorzystaniu tradycyjnej techniki. Powstał z najwyższej jakości srebra próby 925, co czyni go odpornym na próbę czasu. Uchwyt smoczka wieńczy złota koniczynka na szczęście, a tarczę przyozdabia efektowny motyw kwiatowy. Jest on jednocześnie szkatułką, w której możesz przechowywać pierwszy ząbek maleństwa. Ale nie tylko to czyni smoczek wyjątkowym; nigdzie nie znajdziesz takiego samego, bo zastrzegliśmy jego wzór. A jeśli zechcesz nadać mu jeszcze bardziej indywidualnego charakteru, dodaj spersonalizowany grawerunek. Smoczek-szkatułka, o unikatowym i ponadczasowym designie, będzie świetnym prezentem na narodziny czy chrzest i pamiątką na całe lata. Świetnie skomponuje się w zestawie z łyżeczką ze złotą koniczynką.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło