Największy smoczek-szkatułka

320,00 zł
KOD PRODUKTU: S1U

Wytwarzany ręcznie, tradycyjną techniką z najwyższej próby srebra 925 z tarczą subtelnie zdobioną plecionką o splocie prostym. Uchwyt smoczka wieńczy tarcza zegara z przygotowanymi miejscami do wzbogacenia o spersonalizowany grawer. Smoczek-szkatułka jest autorskim, strzeżonym prawnie wzorem produktowym WP-8596.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
S1U
Zdobienie
Plecionka o splocie prostym.
Materiał
Srebro
Próba
925
Waga
ok. 20 g*
Wymiar
ok. 55 x 35 mm

Spójrz tylko na ten piękny duży smoczek wykonany ze srebra wysokiej jakości. To idealny prezent na chrzest lub pierwsze urodziny dziecka – zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Będzie wyjątkową pamiątką na lata! Smoczek został wykonany ręcznie, z największą dbałością o każdy detal. Jego tarczę przyozdabia klasyczna plecionka o prostym splocie. Ssak smoczka pełni natomiast funkcję szkatułki, w której można przechować pierwszy ząbek. Jeśli zapragniesz spersonalizować ten produkt, możesz umieścić na nim grawerunek z imieniem lub datą narodzin dziecka; do wyboru masz aż trzy miejsca. Zdradzimy Ci tajemnicę – ten klasyczny i ponadczasowy projekt jest tak wyjątkowy, że go zastrzegliśmy, dzięki czemu nie znajdziesz go nigdzie indziej! Połącz go z grzechotką Wiktorią, grzebykiem, lusterkiem czy łyżeczką, aby otrzymać wyjątkowy zestaw prezentowy.

Najlepiej pasuje w zestawie

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło