Ryngraf z Matką Boską Częstochowską

215,00 zł
KOD PRODUKTU: R3O

Wytwarzany ręcznie ze srebra próby 925 ryngraf z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej odlewany w srebrze na tle masy perłowej (R3P) lub onyksu (R3O). Produkt może być wzbogacony o spersonalizowany grawer w zaznaczonych miejscach.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
R3O
Zdobienie
Odlewany w srebrze wizerunek Matki Boskiej na tle z masy onyksu.
Materiał
Srebro
Próba
925 (830)
Waga
ok. 12,50 g*
Wymiar
ok. 42 x 45 mm

Przyjrzyj się temu ryngrafowi, który powstał w rękach jubilerów. Wykonano go ze srebra najwyższej jakości – próby 925, co zapewnia wysoką odporność na upływający czas. Ta ponadczasowa pamiątka została ozdobiona wyjątkowym, odlanym ze srebra, wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej. Umieszczono Ją na tle czarnego onyksu symbolizującego mądrość, siłę i niezależność. Kamień ten daje poczucie kontroli nad swoim życiem – dodaje determinacji, wytrwałości, odwagi i stanowczości. Ryngraf sam w sobie to także staropolski symbol wiary i patriotyzmu, nawiązujący do tradycji rycerskiej. Wspomniane cechy czynią go doskonałym srebrnym prezentem na chrzest. Umieść na jego rewersie grawerunek z imieniem oraz datą i godziną przyjścia dziecka na świat, a stanie się wyjątkową pamiątką.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło