Ryngraf z Matką Boską Częstochowską

199,00 zł
KOD PRODUKTU: R3P

Zwróć uwagę na ten piękny ryngraf – efekt jubilerskiej pasji, stworzony ręcznie ze srebra najwyższej próby 925. Zdobi go wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej umieszczony na tle z masy perłowej, jednym z najszlachetniejszych i najbardziej połyskujących materiałów jubilerskich i darów od matki natury. Kształt godła przypomina, że ryngraf to staropolski symbol patriotyzmu, ale nie tylko, bo również wiary. Dzięki ręcznej robocie i szlachetnym materiałom, z których powstał, przetrwa próbę czasu. Możliwość umieszczenia grawerunku na rewersie z imieniem oraz datą i godziną narodzin maleństwa czynią go doskonałą spersonalizowaną pamiątką na chrzciny lub inną ważną okazję w życiu.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
R3P
Zdobienie
Odlewany w srebrze wizerunek Matki Boskiej na tle z masy perłowej.
Materiał
Srebro
Próba
925 (830)
Waga
ok. 12,50 g*
Wymiar
ok. 42 x 45 mm

Wytwarzany ręcznie ze srebra próby 925 ryngraf z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej odlewany w srebrze na tle masy perłowej (R3P) lub onyksu (R3O). Produkt może być wzbogacony o spersonalizowany grawer w zaznaczonych miejscach.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło