Ryngraf półokrągły z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej

249,00 zł
KOD PRODUKTU: R2O

Ten piękny ryngraf to idealny prezent na chrzest od dziadków lub innych członków najbliższej rodziny. Łącząc staropolską rycerską tradycję, symbolizuje wartości patriotyczne oraz wiarę. Jest efektem ręcznej pracy doświadczonych jubilerów, którzy umieścili na nim wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej odlanej w srebrze najwyższej próby 925. Tło dla Jej oblicza stanowi czarny onyks symbolizujący siłę, mądrość i niezależność, a jego energia daje obdarowanemu wytrzymałość i odporność. Całość została udekorowana wyjątkową ażurową plecionką, co czyni ryngraf jeszcze bardziej eleganckim. Możesz spersonalizować tę srebrną pamiątkę chrztu, dodając na rewersie imię, datę i godzinę narodzin dziecka, a także krótką dedykację od serca.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
R2O
Zdobienie
Odlewany w srebrze wizerunek Matki Boskiej na tle z masy onyksu, ażurowa plecionka.
Materiał
Srebro
Próba
925 (830)
Waga
ok. 17 g*
Wymiar
ok. 47 x 43 mm

Wytwarzany ręcznie ze srebra próby 925 ryngraf z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej odlewanym w srebrze na tle masy perłowej (R2P) lub onyksu (R2O), otoczony ażurową plecionką. Produkt może być wzbogacony o spersonalizowany grawer w zaznaczonych miejscach.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło