Ryngraf półokrągły z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej

259,00 zł
KOD PRODUKTU: R2P

Wytwarzany ręcznie ze srebra próby 925 ryngraf z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej odlewanym w srebrze na tle masy perłowej (R2P) lub onyksu (R2O), otoczony ażurową plecionką. Produkt może być wzbogacony o spersonalizowany grawer w zaznaczonych miejscach.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
R2P
Zdobienie
Odlewany w srebrze wizerunek Matki Boskiej na tle z masy perłowej, ażurowa plecionka.
Materiał
Srebro
Próba
925 (830)
Waga
ok. 17 g*
Wymiar
ok. 47 x 43 mm

To, co właśnie widzisz, to niepowtarzalny, ręcznie wykonany ryngraf, który przetrwa długie lata. Powstał bowiem z najwyższej jakości srebra – próby 925. Wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej znajduje się na tle pięknej masy perłowej, która jest drogocennym surowcem do tworzenia biżuterii, znanym ludzkości od tysięcy lat. Całość została otoczona ażurową plecionką. Nasz ryngraf to świetny pomysł na prezent – zarówno na narodziny, jak i z okazji chrztu. Dodaj mu indywidualnego charakteru i umieść na rewersie krótką dedykację oraz imię dziecka wraz z datą i godziną jego przyjścia na świat. Ten prezent od chrzestnego lub chrzestnej będzie wspaniałą pamiątką na lata – spersonalizowaną, piękną i symboliczną.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło