Ryngraf z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej

259,00 zł
KOD PRODUKTU: R1O

Wytwarzany ręcznie ze srebra próby 925 ryngraf z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej odlewanym w srebrze na tle z masy perłowej (R1P) lub onyksu (R1O). Produkt może być wzbogacony o spersonalizowany grawer w zaznaczonych miejscach.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
R1O
Zdobienie
Odlewany w srebrze wizerunek Matki Boskiej na tle z masy onyksu.
Materiał
Srebro
Próba
925
Waga
ok. 20 g*
Wymiar
ok. 50 x 45 mm

Spójrz na ten subtelny, ręcznie zrobiony ryngraf z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej. Został odlany w srebrze najwyższej jakości, które przetrwa próbę czasu. Tło dla oblicza Matki Jezusa stanowi prawdziwy kamień – onyks – symbol siły, mądrości i niezależności. Dzięki temu ten piękny ryngraf, łącznik staropolskiej, rycerskiej tradycji oraz symbol patriotyzmu i wiary, może posłużyć jako doskonały prezent na chrzest, a także narodziny i urodziny. Na jego rewersie zamieściliśmy miejsce na grawerunek aż do 40 znaków. Oznacza to, że możesz na nim dodać imię dziecka, a także dzień i godzinę jego narodzin. Zmieści się również krótka dedykacja, czyniąc ryngraf wyjątkową pamiątką na całe lata.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło