Ryngraf z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej

259,00 zł
KOD PRODUKTU: R1P

Wytwarzany ręcznie ze srebra próby 925 ryngraf z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej odlewanym w srebrze na tle z masy perłowej (R1P) lub onyksu (R1O). Produkt może być wzbogacony o spersonalizowany grawer w zaznaczonych miejscach.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
R1P
Zdobienie
Odlewany w srebrze wizerunek Matki Boskiej na tle z masy perłowej.
Materiał
Srebro
Próba
925
Waga
ok. 20 g*
Wymiar
ok. 50 x 45 mm

Ryngraf to niezwykły, zakorzeniony w rycerskiej tradycji symbol patriotyzmu i wiary. Nasz powstał ręcznie, ze srebra najwyższej próby 925 oraz pięknej masy perłowej. To ona stanowi tło dla wizerunku Matki Boskiej Częstochowskiej. Masa perłowa jest drogocennym surowcem do tworzenia biżuterii, znanym ludzkości od tysięcy lat, a odrodzenie jej popularności nastąpiło w epoce wiktoriańskiej. Ten piękny ryngraf jest świetnym pomysłem na prezent na chrzciny lub narodziny. Jeśli zapragniesz dodać mu indywidualnego charakteru, możesz umieścić spersonalizowany grawerunek na rewersie: zmieści się na nim imię oraz data i godzina narodzin. 

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło