Łyżeczka z obracanym obrazkiem chłopca

224,00 zł
KOD PRODUKTU: L5B

Wytwarzana ręcznie ze srebra próby 925 łyżeczka o nowoczesnym, asymetrycznym kształcie zdobiona w górnej części obrotowym obrazkiem z dziewczynką (L5G) lub chłopca (L5B) i tarczą zegara na rewersie. Łyżeczka jest ręcznie polerowana na wysoki połysk. Produkt może być wzbogacony o grawer w zaznaczonych miejscach.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
L5B
Zdobienie
Obracany element z obrazkiem dziewczynki i tarczą zegara.
Materiał
Srebro
Próba
925 (830)
Waga
ok. 14 g*
Wymiar
ok. 110 mm

Trudno od tej łyżeczki odwrócić wzrok, gdyż cechuje się unikalnym, minimalistycznym designem. Jej miseczka jest asymetryczna, co dodaje jej nowoczesnego charakteru. Zwróć uwagę na uroczy, ręcznie wykonany wizerunek chłopca, który znalazł się na zwieńczeniu rączki, z tarczą zegara na rewersie. Można go obracać wokół własnej osi. Łyżeczka powstała ze srebra najwyższej jakości – próby 925, to pamiątka stworzona przez jubilerów i wypolerowana na wysoki połysk. Srebrna łyżeczka, jako że symbolizuje dobrobyt, jest doskonałym pomysłem na prezent z okazji chrzcin lub narodzin chłopca. Dlatego w aż czterech miejscach znalazła się przestrzeń na spersonalizowany grawerunek: z imieniem dziecka oraz datą i godziną jego przyjścia na świat. Wybierz ją i stwórz przepiękny zestaw prezentowy wraz z jednym z naszych smoczków-szkatułek.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło