Łyżeczka ażurowa z zegarem

224,00 zł
KOD PRODUKTU: L4U

Wytwarzana ręcznie ze srebra próby 925 łyżeczka zdobiona delikatną, ażurową ornamentyką i zwieńczona okrągłą, klasyczną tarczą zegara. Łyżeczka jest ręcznie polerowana na wysoki połysk. Produkt może być wzbogacony o spersonalizowany grawer w zaznaczonych miejscach.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
L4U
Zdobienie
Ażurowa ornamentyka, tarcza zegara na zwieńczeniu rączki.
Materiał
Srebro
Próba
925 (830)
Waga
ok. 14 g*
Wymiar
ok. 110 mm

Widzisz właśnie łyżeczkę, która jest delikatna, subtelna, ale jednocześnie niezwykła i niepowtarzalna. Pamiątka ta powstała ze srebra najwyższej próby 925 w rękach naszych jubilerów, którzy wypolerowali ją ręcznie na wysoki połysk. Dzięki temu jest wyjątkowa i odporna na próbę czasu zarazem. Wyróżnia ją ciekawa ażurowa ornamentyka na rączce. U jej zwieńczenia znalazła się tarcza zegara z miejscem na grawerunek z godziną narodzin dziecka. Spersonalizowane napisy umieścisz natomiast na rączce i miseczce łyżeczki. Może to być imię maleństwa lub krótka dedykacja. Srebrna łyżeczka to świetny pomysł na prezent – zarówno na narodziny, chrzciny, jak i pierwsze urodziny. Razem z naszym smoczkiem-szkatułką, srebrnym grzebykiem czy lustereczkiem tworzy niezapomniany zestaw prezentowy na te wyjątkowe okazje. 

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło