Łyżeczka ze złotą koniczynką

235,00 zł
KOD PRODUKTU: L2U

Wytwarzana ręcznie ze srebra próby 925 łyżeczka o prostej, eleganckiej formie zdobiona złotą koniczynką, zwieńczona okrągłą, klasyczną tarczą zegara. Łyżeczka jest ręcznie polerowana na wysoki połysk. Produkt może być wzbogacony o spersonalizowany grawer w zaznaczonych miejscach.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
L2U
Zdobienie
Złota koniczynka.
Materiał
Srebro
Próba
925
Waga
ok. 14 g*
Wymiar
ok. 100 mm

Zwróć uwagę na prostą i jednocześnie elegancką formę tej srebrnej łyżeczki zdobionej złotą koniczynką – symbolem szczęścia. Stworzyli ją doświadczeni jubilerzy ze srebra najwyższej próby – 925. Wypolerowano ją ręcznie na wysoki połysk, co nadaje jej unikatowego charakteru. Jest doskonałym prezentem na chrzest, narodziny lub urodziny. Srebrna łyżeczka to bowiem symbol dostatku – dawniej sztućców ze srebra używali jedynie szlachetnie urodzeni. Jeśli zechcesz nadać jej indywidualnego charakteru, dodaj grawerunek w kilku miejscach: na miseczce i rączce. Może to być imię dziecka oraz data i godzina jego narodzin. Aby umożliwić Ci skomponowanie niezapomnianego zestawu prezentowego, zaprojektowaliśmy również dwa srebrne smoczki-szkatułki z identyczną koniczynką – zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. 

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło