Łyżeczka z grzechotką Wiktoria

245,00 zł
KOD PRODUKTU: L1U

Wytwarzana i polerowana ręcznie ze srebra próby 925 łyżeczka nawiązująca stylistyką i zdobieniem do stylu wiktoriańskiego, zwieńczona grzechotką o kwiatowej koronie z wpisaną tarczą zegara. Produkt może być wzbogacony o spersonalizowany grawer w zaznaczonych miejscach.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
L1U
Zdobienie
Grzechotka zdobiona motywem wiktoriańskim z wpisaną tarczą zegara.
Materiał
Srebro
Próba
925
Waga
ok. 17 g*
Wymiar
ok. 95 mm

Przyjrzyj się tej pięknej łyżeczce – efekcie ręcznej jubilerskiej pracy, ze srebra najwyższej próby 925. Wyglądem nawiązuje do nobliwego stylu wiktoriańskiego. Górna część łyżeczki zawiera grzechotkę, dzieła dopełnia kwiatowa korona – to właśnie na niej znalazło się miejsce na spersonalizowany grawerunek. Możesz umieścić go również na rączce i miseczce. Zmieści się na nich imię dziecka, a także dzień i godzina jego przyjścia na świat. Dzięki temu ta srebrna łyżeczka i grzechotka w jednym stanie się doskonałą pamiątką chrztu. Jej klasyczny styl i wysoka jakość wykonania sprawią, że przetrwa długie lata – można będzie ją przekazywać z pokolenia na pokolenie. Połącz ją z naszym smoczkiem-szkatułką i stwórz niezapomniany zestaw prezentowy. 

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło