Grzechotka berło z cyrkoniami

299,00 zł
KOD PRODUKTU: G3C

Wytwarzana ręcznie tradycyjną techniką grzechotka ze srebra próby 925 z ozdobnymi ażurowymi wzorami na rączce oraz motywami kwiatowymi z pięcioma kolorowymi (G3K) lub przezroczystymi (G3C) cyrkoniami na główce i klasyczną tarczą zegara, oraz miejscami do spersonalizowanego grawerunku.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
G3C
Zdobienie
Rączka z ażurowymi nacięciami, kwiatowe zdobienia i kolorowe cyrkonie na główce.
Materiał
Srebro
Próba
925
Waga
ok. 15 g*
Wymiar
ok. 75 mm

Masz przed sobą wyjątkową grzechotkę przypominającą srebrne berło, symbol władzy. Ta unikatowa pamiątka chrztu to efekt ręcznej jubilerskiej roboty. Powstała ze srebra najwyższej próby 925, które potrafi oprzeć się próbie czasu, podobnie jak jej design. Ta ponadczasowa grzechotka posiada ażurowe nacięcia na rączce, jej główka zaś wyróżnia się dzięki kwiatowym zdobieniom z przezroczystymi cyrkoniami. Będzie idealnym prezentem na chrzest i urodziny dziecka. Na główce zaprojektowaliśmy klasyczną tarczę zegara, na której umieścisz godzinę narodzin dziecka. Dodaj również dzień przyjścia na świat maleństwa wraz z jego imieniem w jednym z trzech miejsc na grawerunek. Ta grzechotka razem ze smoczkiem-szkatułką stworzy wymarzony zestaw prezentowy.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło