Grzechotka berło z kolorowymi cyrkoniami

289,00 zł
KOD PRODUKTU: G3K

Wytwarzana ręcznie tradycyjną techniką grzechotka ze srebra próby 925 z ozdobnymi ażurowymi wzorami na rączce oraz motywami kwiatowymi z pięcioma kolorowymi (G3K) lub przezroczystymi (G3C) cyrkoniami na główce i klasyczną tarczą zegara, oraz miejscami do spersonalizowanego grawerunku.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
G3K
Zdobienie
Rączka z ażurowymi nacięciami, kwiatowe zdobienia i przezroczyste cyrkonie na główce.
Materiał
Srebro
Próba
925
Waga
ok. 15 g*
Wymiar
ok. 75 mm

Zobacz tę piękną grzechotkę – symbol szczęścia i władzy, o wyglądzie najprawdziwszego berła. Takie precjoza jak to tworzone są przez naszych jubilerów ręcznie, przy wykorzystaniu tradycyjnych technik. Grzechotka jest ze srebra najwyższej próby – 925, co czyni ją odporną na upływ czasu. O jej unikatowym designie świadczy połączenie motywów kwiatowych i ażurowego wzoru z cyrkoniami w pięciu kolorach. Jest wyjątkowa i ma subtelny urok – będzie świetnym pomysłem na prezent z okazji chrztu lub narodzin, na przykład od babci i dziadka. Aby dodać jej spersonalizowanego charakteru, w trzech miejscach możesz dodać grawerunek z imieniem dziecka, a także dniem i godziną jego przyjścia na świat. Ta grzechotka idealnie komponuje się z naszymi smoczkami i łyżeczkami w piękne pamiątkowe zestawy prezentowe. 

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło