Grzechotka buława królewska

340,00 zł
KOD PRODUKTU: G2U

Wytwarzana ręcznie tradycyjną techniką grzechotka ze srebra próby 925 z bogato zdobionymi ażurową plecionką i motywami kwiatowymi rączką i główką, zwieńczona klasyczną tarczą zegara. Produkt może być wzbogacony o spersonalizowany grawer w zaznaczonych miejscach.

Każdy produkt z kolekcji Cherubin otrzymasz w prezentowym opakowaniu wraz z kartką na życzenia oraz indywidualnym certyfikatem jakości.

Kolor
Ilość
G2U
Zdobienie
Rączka zdobiona ażurowymi plecionkami i motywami kwiatowymi, główka zdobiona ażurowym motywem kwiatowym.
Materiał
Srebro
Próba
925
Waga
ok. 21 g*
Wymiar
ok. 80 mm

Grzechotka symbolizuje szczęście, ale nasza dodatkowo odwagę i władzę – a to dlatego, że wyglądem przypomina buławę. Ta niezwykła pamiątka została wykonana z najwyższej jakości srebra, co czyni ją odporną na próbę czasu. Również design grzechotki – klasyczny i ponadczasowy – sprawia, że będzie można ją przekazywać z pokolenia na pokolenie. Warto zwrócić uwagę na ażurową plecionkę z motywami kwiatowymi, która dodaje jej wyjątkowego charakteru. Ta ręcznie wykonana grzechotka to świetny pomysł na wyjątkową okazję, a w zestawie z naszym smoczkiem, łyżeczką lub grzebykiem to wprost idealny prezent od chrzestnej lub chrzestnego. Posiada miejsca na spersonalizowany grawerunek – na główce oraz rączce.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło