O kolekcji

Kolekcja Cherubin to unikatowe pamiątki, które od ponad 15 lat tworzą doświadczeni jubilerzy. Kolekcja powstała specjalnie na wyjątkowe okazje, pełne emocji i wzruszeń, które zdarzają się tylko raz w życiu. Narodziny, chrzest, a może pierwsze urodziny – jak najlepiej uwiecznić te chwile? Obdarowaniem dziecka pamiątką, która zostanie z nim na zawsze. Może to być srebrny smoczek – symbol szczęścia, srebrna grzechotka w kształcie berła, łyżeczka symbolizująca dostatek, grzebyk, lusterko lub ryngraf.

Niezwykłe prezenty z kolekcji Cherubin oprą się upływowi czasu, a to dlatego, że powstają z najwyższej jakości srebra próby 925 i innych szlachetnych materiałów. Tworzone są ręcznie, przy użyciu tradycyjnych technik, bo tylko to gwarantuje dbałość o nawet najdrobniejszy detal i unikatowość każdej sztuki. Jesteśmy tak pewni wysokiej jakości naszych precjozów, że dajemy na nie dożywotnią gwarancję*, potwierdzoną dołączonym do każdej pamiątki certyfikatem.

Autorskie wzornictwo

Kolekcja Cherubin to autorskie ponadczasowe wzornictwo, pełne klasycznych motywów i zdobień niczym z magicznego świata baśni. Można odnaleźć w niej rozmaite precjoza z bogatą ornamentyką, naturalnymi kamieniami i kryształami Swarovskiego. Aby dodać im indywidualnego charakteru, na każdym z nich zapewniliśmy kilka miejsc na grawerunek z imieniem, datą i godziną narodzin dziecka.

Wszystkie przedmioty z kolekcji Cherubin zaprojektowaliśmy tak, aby można było skomponować piękny zestaw prezentowy. Do każdej wybranej pamiątki dołączamy indywidualny certyfikat jakości oraz okolicznościową kartkę z miejscem na życzenia, a całość opakowujemy w unikatowe pięknie tłoczone pudełko. To czyni prezent kompletnym i dodaje mu jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru.

Stworzyliśmy kolekcję Cherubin dla tych, którzy chcą upamiętniać wyjątkowe chwile. Pragniemy również podkreślić, że to pamiątki, które przetrwają lata – tak, jak prawdziwe uczucie. Dlatego o kolekcji Cherubin mówimy: „Od serca na zawsze”.

* Szczegóły i warunki gwarancji w zakładce Regulaminy oraz na stronie producenta (www.artgoldstudio.pl)

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło