Prezent na tak wyjątkową okazję, jaką są narodziny – czym się kierować przy wyborze?

Szukasz idealnego podarunku na narodziny, chrzciny lub pierwsze urodziny dziecka? Powiemy Ci, jak sprawić, by obdarowany maluch miał unikatową pamiątkę na całe życie.

Prezent na lata – w czym tkwi sekret?

Są takie momenty, które chcemy upamiętnić na zawsze. Zdarzają się raz w życiu, są absolutnie wyjątkowe. Narodziny dziecka to piękne i przełomowe wydarzenie. Fakt, że nigdy więcej się nie powtórzą, sprawia, że pragniemy wręczyć (i otrzymać) z tej okazji coś szczególnego, co będzie nam o tym momencie przypominać przez długie lata. Tę wyjątkowość chwili należycie podkreśli podarunek, który wyróżnia:

Najwyższa jakość, dzięki szlachetnym materiałom, z których powstał 

To ona jest gwarantem, że pamiątka przetrwa próbę czasu, co sprawi, że długo będzie przypominać o tym wyjątkowym wydarzeniu;

Głęboka symbolika

Podarunek, który dodatkowo ma znaczenie, a więc symbolizuje dane cechy jak np. szczęście, wytrwałość, wyobraźnię, jest z pewnością wyrazem intencji osoby, która go podarowuje. W ten sposób może ona życzyć obdarowanemu wszystkiego, co najlepsze;

Ponadczasowy design 

Tylko prezent o klasycznym wzorze ma szansę zadowolić liczne gusta. Co więcej, przekazywany z pokolenia na pokolenie zawsze będzie przywoływał te piękne chwile;

Możliwość personalizacji dzięki grawerunkowi 

To świetny pomysł, aby nadać prezentowi indywidualnego charakteru, np. przez napisanie krótkiej dedykacji dla obdarowanej osoby.

Miło jest po latach oglądać takie podarunki, bo wiemy, że zostały nam dane prosto od serca, ktoś je przemyślał przed zakupem i w tych myślach byliśmy właśnie my.

Wyjątkowe momenty wymagają wyjątkowej oprawy

Prezenty, które posiadają wcześniej wspomniane cechy, to między innymi pamiątki wykonane ze srebra najwyższej próby. Mogą to być smoczki, grzechotki, łyżeczki albo ryngrafy. Ale nie tylko – w kolekcji Cherubin mamy także lusterka i grzebyki, które najlepiej wyglądają w zestawie z innymi produktami, choćby ze smoczkami. Dzięki podobnej stylistyce wielu naszych pamiątek można samodzielnie stworzyć harmonijny zestaw prezentowy.

Warto zwrócić uwagę na misterne wykonanie – precjoza z kolekcji Cherubin tworzone są bowiem własnoręcznie przez jubilerów. To czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi. Co ciekawe, niektóre z nich dodatkowo posiadają wzory zastrzeżone prawnie. A to oznacza, że takich srebrnych pamiątek nie znajdziesz w żadnym innym miejscu. Dodatkowo dajemy na nie dożywotnią gwarancję! 

Każde z naszych precjozów – samodzielnie lub w dowolnie skomponowanym zestawie – umieszczamy w pięknym prezentowym opakowaniu zdobionym tłoczoną ornamentyką. Jest ono niezwykle efektowne, bez wątpienia podkreśla wyjątkowość wydarzenia, podczas którego prezent jest wręczany. Do opakowania dołączamy również okolicznościową kartkę na życzenia, a także certyfikat potwierdzający jakość każdego produktu. 

To wszystko sprawia, że nasze pamiątki są doskonałymi prezentami od chrzestnych, dziadków oraz innych bliskich na tak szczególne okazje jak narodziny, chrzciny lub urodziny. Jesteśmy przekonani, że dzięki precjozom z kolekcji Cherubin każdy może wyrazić swoją miłość, przekazać najszczersze życzenia oraz – co niemniej ważne – podarować coś absolutnie wyjątkowego na całe życie.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło